Ansatte

Hans-Petter Ulstein

Daglig leder
917 95 941
hp@keyteq.no

Linda Kragseth

Leder Digital Marketing
412 08 243
linda.kragseth@keyteq.no

Stine Vinnes

Leder utvikling og design
950 34 278
stine.vinnes@keyteq.no

Tonje Dagsvik

Prosjektleder
928 18 088
tonje.dagsvik@keyteq.no

Stig Martin Fiskå

Head of innovation
stig.fiska@keyteq.no

Andy Stevens

Head of Marketing technologies
457 80 297
andy.stevens@keyteq.no

Alexander Sundli-Härdig

Senior rådgiver
411 22 411
alexander.sundli-hardig@keyteq.no

Are Sørenstuen

Senior rådgiver
913 81 955
are.sorenstuen@keyteq.no

Katrine Gerhardsen

Salgsleder (i permisjon)
917 28 882
katrine.gerhardsen@keyteq.no

Line Ravnaa Daleng

Rådgiver
line.daleng@keyteq.no

Laure Molnes

Rådgiver
laure.molnes@keyteq.no

Thomas Sørheim Lund

Fagansvarlig front end
986 34 630
thomas.lund@keyteq.no

Bjørnar Helland

Techlead
bjornar.helland@keyteq.no

Hallgeir Varsi

Senior rådgiver
hallgeir.varsi@keyteq.no

Jon Helge Stensrud

Techlead
jon.stensrud@keyteq.no

Kenneth Westby

Senior rådgiver
kenneth.westby@keyteq.no

Lasse Marøen

Senior rådgiver
lasse.maroen@keyteq.no

Ole Helland

Utvikler
ole.helland@keyteq.no

Phillipa Ann Neset

Senior UX-designer
phillipa.neset@keyteq.no

Rikke Knudsen

Rådgiver
rikke.knudsen@keyteq.no

Siv Mundal

Senior UX-designer
siv.mundal@keyteq.no

Tanja Winkel

Senior rådgiver
tanja.winkel@keyteq.no

Vivie Bjørnstad

Kundeansvarlig
945 02 111
vivie.bjornstad@keyteq.no

Øyvind Lasse Høysæter

Techlead
oyvind.hoysater@keyteq.no

Daniel Soldal

Driftsansvarlig
daniel.soldal@keyteq.no

Else Foyn-Bruun

Rådgiver
else.foyn-bruun@keyteq.no

Ingvild Hauge

Rådgiver
ingvild.hauge@keyteq.no

Ivar Borthen

UX-designer og utvikler
ivar.borthen@keyteq.no

Madeleine Bundli Andresen

Rådgiver
madeleine.andresen@keyteq.no

Per Wie

Senior rådgiver
per.wie@keytew.no

Petter Kjelkenes

Utvikler
petter.kjelkenes@keyteq.no

Petter Wilhelmsen

Senior Utvikler
petter.wilhelmsen@keyteq.no

Therese Baldersheim

Senior rådgiver
therese.baldersheim@keyteq.no

Iveta Keisa

Analyst